Agjencia Zhurnal.mk.

45-vjeçari mbërrin i plagosur rëndë me armë në spitalin e Beratit, “qep” gojën

Mbërrin në spitalin e Beratit një i plagosur me armë zjarri.

I plagosuri është Xhuljano Goga, 45-vjeç, banues në lagjen “Uznovë” në Berat.

Ai ka mbërritur vetë në spital me mjetin e tij,i mbuluar me gjak, por nuk ka treguar asgjë se ku dhe kush e ka plagosur.

Gjendja e tij është e rëndë. Ai ndodhet në sallën e operacionit dhe do të trasportohet drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky