Agjencia Zhurnal.mk.

75-vjetori i NATO-s, presidenti Begaj: Pa Aleancën Euroatlantike, siguria globale është e paimagjinueshme

Presidenti Bajram Begaj, në 75-vjetorin e themelimit në NATO-s është shprehur se uniteti dhe vendosmëria kanë formësuar botën tonë të sigurt.

Begaj, theksoi se pa NATO-n siguria globale është e paimagjinueshme.

Postimi:

Duke shënuar 75 vjetorin e NATO-s, ne jemi të bashkuar në mirënjohje me aleatët tanë. Uniteti dhe vendosmëria kanë formësuar botën tonë të sigurt. Pa NATO-n, siguria globale është e paimagjinueshme.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky