Agjencia Zhurnal.mk.

Personi që shihni në foto është e 33-vjeçarit, Erjon Pelivani, i cili u vra nga kunati i tij 50-vjeçari Fatmir Talellari, në Greqi, pasi ky i fundit zbuloi se ai ishte kishte abuzuar seksualisht për 9 vite me vajzën e tij 18-vjeçare.

Talellari, pasi vajza nga martesa e parë i ka rrëfyer se është përdhunuar për 9 vite dhe së fundi është kërcënuar me publikime të videove intime nëse nuk i jep para, ka nxjerrë në pritë kunatin e tij, vëllain e bashkëshortes aktuale.

Pasi dy personat janë takuar mes tyre ka pasur një debat të ashpër, ndërsa disa çaste me vonë 50-vjeçari ka nxjerrë armën e gjahut, të cilën ka thënë se e posedon ligjërisht, dhe ka qëlluar vëllain e gruas për vdekje në fytyrë. Pasi kreu krimin, ai është dorëzuar vullnetarisht në polici duke deklaruar se i kishtem arrë jetën personit “që i kishte helmuar të bijën”.

Sipas informacioneve nga burime policore, mediat greke raportojnë se 50-vjeçari ka thënë në polici se ka marrë vendimin për të vrarë kunatin e tij pasi mëngjesin e së martës (9 janar) vajza e tij 18-vjeçare ka treguar se 33-vjeçari e kishte përdhunuar që në moshën 9-vjeçare, ndërsa së fundmi, sipas asaj që pretendonte, e shantazhonte duke publikuar video dhe foto të akteve të tij të sëmura, duke i zhvatur shuma parash.

Related posts

Atentat kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico dërgohet i plagosur në spital

Xh M

EEA: Ndryshimet klimatike po shndërrohen gjithnjë e më shumë kërcënim për shëndetin

Xh M

Më 23 maj, OKB-ja voton për rezolutën për Srebrenicën

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky