Agjencia Zhurnal.mk.

A doni të punoni nga Maqedonia për brendet më të mëdha në botë: Çdo punonjës i ri e fiton një bonus mirëseardhjeje – kërkohet vetëm 1 kusht!

Shkup, 19 prill – Teleperformance – një kompani gjermane dhe lidere në fushën e ofrimit të mbështetjes së klientit dhe shërbimeve digjitale, vazhdon zgjerimin e saj në Maqedoni, duke sjell shumë përfitime dhe një bonus mirëseardhjeje për çdo punonjës të ri. Për të arritur këtë, kërkohet vetëm një kusht: njohja e gjuhës gjermane.

Teleperformance – një lider botëror në shërbim ndaj klientët me më shumë se 460 zyra në 80 vende të botës, vazhdon të zgjerojë ekipin në Maqedoni. Kompania ofron kushte të punës me standarde të larta, si dhe mundësi të shumta për zhvillimin e karrierës – këtë mund ta konfirmojnë mbi 700 të rinj nga vendi të cilët janë të lumtur që me punën e tyre ndihmojnë mijëra klientë nga e gjithë bota.

Ajo që e bën këtë kompani atraktive për një numër të madh punonjësish është mundësia për të punuar me brendet më të mëdha botërore duke përfituar pagë dhe shpërblime mbi mesataren, shpërblime të rregullta dhe surpriza për performuesit më të mirë, si dhe një numër të madh aktivitetesh ekipore. Aty ofrohet edhe kujdes i madh për sa i përket menaxhimit të Burimeve Njerëzore dhe kënaqësisë së punonjësve.

Kjo konfirmohet nga certifikata Great Place To Work®, e cila për të tretin vit radhazi e rendit Teleperformancën ndër punëdhënësit më të dëshirueshëm në botë!

Mundesi pune nga zyra ose nga shtepia

Teleperformance u ofron punonjësve të saj shumë përfitime që e diferencojnë atë ndjeshëm nga kompanitë e tjera në tregun tonë. Një nga përfitimet më të mëdha është se punonjësit kanë mundësi të punojnë nga komoditeti i shtëpisë së tyre ose nga zyrat më moderne në qendër të Shkupit.

Kjo do të thotë se Teleperformace mund të punësojë kandidatë nga e gjithë Maqedonia të cilët duan të punojnë nga shtëpia dhe të cilëve kompania do t’ua sigurojë të gjitha pajisjet e nevojshme për punë.

Ne ofrojmë një vend pune sipas standardeve botërore

Teleperformance ofron një vend pune të klasit botëror. Kjo nënkupton punë me pajisje moderne, trajnime të plota për punë që paguhen që nga dita e parë, sigurim shëndetësor privat dhe mundësi të panumërta për avancim dhe karrierë brenda dhe jashtë vendit.

Përshkrimi i punës është një agjent për mbështetje të klientit, i cili është përgjegjës për ofrimin e këshillave kompetente dhe të orientuara drejt shërbimit për klientët e kompanisë.

Një kusht kyç për t’u bërë pjesë e këtij ekipi të suksesshëm është njohja e mirë e gjuhës gjermane. Po ashtu, kjo është një mundësi për të zhvilluar më tej aftësitë tuaja të komunikimit, të cilat mund të hapin dyer të shumta për avancimin tuaj në karrierë.

Bëhuni pjesë e Teleperformance!

Tani, kompania po hap dyert për këdo që e njeh gjuhën gjermane duke ofruar një pagë konkurruese, bonuse të shumta, por edhe një bonus të mirë mirëseardhjeje për këdo që i bashkohet Teleperformances.

A flisni Gjermanisht? Aplikoni në www.TPSkopje.com dhe bashkohuni me familjen e madhe të Teleperformance në Maqedoni! E ardhmja juaj është me shumë mundësi dhe fillon tani, me vetëm një klikim!

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky