Agjencia Zhurnal.mk.

Adriana Matoshi kryen me sukses operimin?

Adriana Matoshi pak ditë më parë njoftoi në rrjete sociale se po largohet nga angazhimet e saj për shkak se po përballet me një sëmundje të re.

Në shkrimin në Facebook, Deputetja e Kuvendit të Kosovës nuk zbuloi asgjë më shumë për sëmundjen, por tha që i duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

Ajo i kërkoi ndjekësve që të luten për të, të kthehet shëndoshë e mirë.

Foto: Screenshot/Facebook

Në ndërkohë, një mik i ngushtë i aktores ka bërë të ditur se ka kryer me sukses operacionin.

‘3-0 tumori, prapë fituese loçka jonë”, ka qenë përshkrimi i postimit të tij.

Edhe një tjetër …Në çastin që e ke zbulu kush osht armiku yt, gjysmën e betejës e ke fitu.E, unë në jetë i…

Posted by Adriana Matoshi on Monday, March 11, 2024

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky