Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident i rëndë në autostradën Gostivar-Tetovë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar.

Sipas informacioneve të para ka të lënduar. Policia ka arritur në vendngjarje dhe po heton rastin e plotë.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky