Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në rrugën Strugë – Dibër, bllokohet komunikacioni

Strugë, 8 dhjetor – Përshkak një aksidenti, në ndalesë është komunikacioni në rrugën rajonale Strugë – Dibër në fshatin Llukovë, informon Zhurnal.

Kjo përshkak se sot në ora 07:45 në rrugën rajonale Strugë – Dibër në fshatin Llukovë, ka ndodhur një aksident komunikacioni me çka rrugët janë të bllokuara në të dyja drejtimet./Zhurnal.mk

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky