Agjencia Zhurnal.mk.

Aksidentohen në Finlandë motrat Pojani

Megi Pojani dhe motrat e saj po marrin gjithnjë e më shumë vëmendje me postimet nga jeta e përditshme.

Së fundmi një ndër postimet që bëri bujë në rrjete sociale nga udhëtimi i mrekullueshëm në Finlandë, ishte fotoja e pasqyrës së thyer të makinës me mbishkrimin: “Desh na fshiu një trajler sot. Bravo Ina Pojani”

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky