Agjencia Zhurnal.mk.

Ambasadorët e QUIN-it i shkojnë në zyre Kurtit – nuk dihet arsyeja

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zhvilluar sot një takim me ambasadorët e vendeve të QUINT-it.

Takimi i cili nisi orë më parë tashmë ka përfunduar, mëson Telegrafi.

Ndërkaq nuk është bërë e ditur se çfarë është diskutuar dhe cila ka qenë arsyeja e këtij takimi.

Nga Qeveria deri më tani nuk janë deklaruar rreth këtij takimi, ndonëse në të kaluarën në raste të tilla është lëshuar njoftim për media.

Related posts

Kurti: Kosova udhëheq me rritjen e saj ekonomike në Ballkan, model i suksesit dhe transformimit

D V

Picula: Serbia dëshiron ta kompensojë humbjen e Kosovës duke rritur ndikimin e saj në vendet fqinje

D V

Kurti: Opozita duhet të bëhet gati për zgjedhje, përndryshe nëse ata janë rehat shkon mandati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky