Agjencia Zhurnal.mk.

Amber Rose nuk është kundër marrëdhënies së ish-të dashurit të saj me Cher: Nuk kam nevojë për të

Amber Rose (40 vjeçe) zbuloi në “The Jason Lee Show” se nuk është e mërzitur sepse ish i dashuri i saj, Alexander “AE” Edwards, (38 vjeç) është në një lidhje me këngëtaren Cher (77 vjeçe), e cila është 39 vjet më e vjetër se ai.

“Jam shumë i lumtur që ai është me të sepse krijon stabilitet kur djali ynë shkon tek ata”, i tha Amber prezantuesit Jason Lee.

Rose tregoi se nuk e pengon djalin e saj (katërvjeçar), që ka me Edwards, të shkojë në shtëpinë e Cher.

Foto: Screenshot/YouTube

“Pra, nuk je një nënë që të thotë: “Nuk do të shkosh atje”, e pyeti moderatori, të cilës ajo iu përgjigj: “Të jemi shumë të qartë… Pse do të zemërohem ndonjëherë me të? nuk e dua atë”, tha ajo, duke iu referuar ish-të dashurit.

“Dikush duhet ta tolerojë atë, dhe nuk do të jem unë. Kështu që jam shumë i lumtur që ai është atje me të sepse është stabilitet për djalin tim. E vetmja gjë që kërkoj është që babai të jetë prezent, të më ndihmojë kur të regjistrohet në shkollë. Nuk më duhet për asgjë tjetër”, theksoi artistja australiane.

Si për kujtesë, Rose dhe Edwards patën një djalë në tetor 2019 – një vit pasi ata konfirmuan romancën e tyre.

Megjithatë, çifti u nda në gusht 2021 pasi Edwards pranoi se e tradhtoi Rose.

Amber Rose dhe Edwards

Një vit më vonë, Alexander doli publikisht me marrëdhënien e tij me Cher. 

Cher dhe Alexander

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky