Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen tre dilerë në Gostivar, gjendet kokainë

Mbrëmë në ora 22:00 nga ana e nëpunësve policorë të Zyrës së Jashtme për Çështje Kriminalistike Gostivar në rr. “E Ilindenit” nga liria janë privuar D.N. (29) nga Gostivari, A.SH. nga f. Llakavicë dhe A.B.(32) nga f. Zdunjë.

Siç kumtoi MPB, te D.N. dhe tek A.SH. janë gjetur dhe sekustruar dy qese me kokainë, kurse tek A.B. është gjetur dhe sekuestruar sasi më e madhe e të hollave në valuta të ndryshme.

Personat janë privuar nga liria kurse pas dokumentimit të plotët ë rastit kundër tyre do të parashtrohet kallëzim përkatës. 

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky