Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person për sulm fizik në Balindoll

Me datë 19.04.2024, në ora 21:00, në Gostivar, pjestarë të policisë nga DPB Gostivar kanë arrestuar personin A.M.(57) nga fshati Balindol i Gostivarit, për arsye se rreth orës 20.40 ka sulmuar fizikisht personin O.Sh.(45) nga fshati Duf, komuna e Mavrovës dhe Rostushës. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të vijojë parashtresë përkatëse.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky