Agjencia Zhurnal.mk.

Asnjë rast i ri me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se nga 46 testimet e bëra në 24 orët e fundit, nuk është regjistruar asnjë rast pozitiv me koronavirus.

11 persona janë vaksinuar, ndërsa nuk ka asnjë të shëruar.

Aktualisht në Kosovë janë shtatë raste aktive me COVID-19.

Related posts

Kurti: Kosova udhëheq me rritjen e saj ekonomike në Ballkan, model i suksesit dhe transformimit

D V

Picula: Serbia dëshiron ta kompensojë humbjen e Kosovës duke rritur ndikimin e saj në vendet fqinje

D V

Kurti: Opozita duhet të bëhet gati për zgjedhje, përndryshe nëse ata janë rehat shkon mandati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky