Agjencia Zhurnal.mk.

Automjeti i MPB-së përfshihet në një aksident në Shkup, lëndohet një polic

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident në Shkup, në të cilën është lënduar një polic.

“Më datë 29.11.2023, në SPB Shkup është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Ljubljanska” dhe Bulevardit “Ilinden” në Shkup, ka ndodhur një aksident komunikacioni ndërmjet veturës “Volkswagen Golf” me targa të Shkupit, drejtuar nga R.B.(43) nga Shkupi dhe automjetit “Mercedes”, në pronësi të MPB-së.

Në aksident lëndime trupore ka pësuar zyrtari policor i cili drejtonte automjetin zyrtar, të cilat janë konfirmuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori”.

Në vendin e ngjarjes është kryer hetim nga policia e SPB Shkup”, thuhet në njoftim.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky