Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Kumanovë, gjendet drogë, të arrestuar dy persona

Mbrëmë gjatë një kontrolli në Kumanovë është gjetur droga, dy persona janë ndaluar.

Me datë 10.05.2024 në ora 19:30 në Kumanovë, zyrtarë policorë nga Seksioni për trafikim të paligjshëm me drogë dhe armë nga SPB Kumanovë, kanë privuar nga liria F.T. (29) dhe M.S.. Më vonë, një kontroll i urdhëruar nga gjykata në shtëpinë e F.T., u gjet kokainë dhe fara kanabisi. F.T. dhe M.S. janë ndaluar në komisariat.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të ngrihet kallëzimi përkatës.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky