Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Ohër, ndalohet një person

Në orët e hershme të mëngjesit në një plazh në afërsi të Ohrit, policia pranë SPB-Ohër ka privuar nga liria 34 vjeçarin B.T. nga Ohri.

Gjatë kontrollit të makinës të cilën e drejtonte personi në fjalë, policia ka gjetur dhe konfiskuar kokainë dhe marijuahnë.

Ndërkohë më vonë gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe konfiskuar marijuahnë dhe mbetje të marijuhanës. B.T. është ndaluar në stacionin policorë të Ohrit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët kallëzim përkatës.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky