Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Tetovë, kapen lëndë narkotike

Me datë 01.05.2024 në ora 18:45 në Tetovë, nga ana e punonjësve policorë nga Seksioni për Trafikim të Paligjshëm të Drogës dhe Armëve në kuadër të SPB Tetovë, kanë ndaluar A.T (35) nga fshati Reçicë e Vogël të Tetovës.

Gjatë kontrollit të ushtruar me vendim gjykate në shtëpinë që ai e ka me qira, u gjetën dhe sekuestruan vazo me bimë kanabis, shishe me lëng dhe sende të tjera që lidhen me krimin.

Personi është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim përkatës.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky