Agjencia Zhurnal.mk.

Bëhet virale në rrjetet sociale një fotografi e martesës së prindërve të Bebe Rexhës

Së fundmi është bërë virale një fotografi e prindërve të këngëtares së famshme shqiptare, Bebe Rexha.

Bëhet fjalë për një imazh të tyre të realizuar gjatë ceremonisë së dasmës.

Fotografia u publikua fillimisht nga vetë artistja në rrjete sociale, e që më pas u shpërnda gjithandej.

Ata duket të kenë realizuar një dasmë tradicionale shqiptare në bazë të asaj që shihet.

E ëma e Bebes, Bukurije Rexha, shfaqet me fustan nusërie kurse babai, Flamur Rexha, me një kostum elegant të zi.

Bebe Rexha me të atin

Theksojmë që nëna e Bebes ka lindur në Amerikë, por që ka prejardhje nga Gostivari i Maqedonisë.

Nga ana tjetër, babai i saj ka lindur në Dibër dhe emigroi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në moshë të re. 

Bebe Rexha me të ëmën

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky