Agjencia Zhurnal.mk.

Bekim Qoku: Vetëvendosja është VLEN

Tetovë, 6 maj – Lëvizja Vetvëvendosja nuk ë mbështet vetëm VLEN-nin, Lëvizja Vetëvendosje është VLEN-i. Derisa sa jam unë këtu, deri sa është Bekimi i Albin Kurtit dhe i Vetëvendosjes, Vetëvendosja është VLEN”, kështu e nisi fjalimin Bekim Qoku nga koalicioni VLEN.

Qoku më tej shtoi se shqiptarët me koaliconin VLEN janë më të bashkuar se kurrë.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky