Agjencia Zhurnal.mk.

Bie sistemi i MPB-së, pritje të gjata për pasaporta

Shkup, 9 janar – Pritje të gjata të qytetarëve në sprotelin për pasaporta të Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Qytetarët po presin në radhë për të nxjerrë dokumentin e udhëtimit sipas terminit të paracaktuar në ndërrimin e dytë, pasi sistemi është jashtë funksionit.

Ende nuk dihet se për sa kohë do të kthehet sistemi dhe nëse qytetarët do të arrijnë të mbarojnë punë sonte.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky