Agjencia Zhurnal.mk.

Brenda “dollapit luksoz” të Morena Tarakut, nuk ka se ku t’ua bëjë vendin gjësendeve të shtrenjta!

Morena Taraku është njëra prej personazheve më të përfolura të shtypit rozë.

Ajo njihet për jetën e saj tejet luksoze që bën, për makina e shtrenjta si dhe për posedimin e veshmbathjeve të brendeve luksoze.

Modelja e njohur dhe njëherësh influencerja, nuk heziton aspak që të ndajë me adhuruesit e saj, detaje nga jeta e saj e përditshme.

Kësaj here, ajo ka ndarë fotografi brenda shtëpisë së saj luksoze, duke na çuar gjegjësisht tek dollapi i saj.

Foto: Morena Taraku / Instagram

Ajo i ka dedikuar një dhomë të tërë vetëm veshmbathjeve të saj, të cilat variojnë prej brendeve të shumta luksoze.

Në dollapin e saj madhështor, Morena kishte një mal me çanta dhe këpucë që mbulonin raftet. 

Foto: Morena Taraku / Instagram
Foto: Morena Taraku / Instagram
Foto: Morena Taraku / Instagram

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky