Agjencia Zhurnal.mk.

Buci e Santiana e injoruan Gani Gërminë teksa po largohej nga shtëpia, s’e përshëndetën fare

Gani Gërmia ka lënë përfundimisht shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ai u largua nga gara dhe çmimi i madh prej 200 mijë eurosh, ndonëse kërkoi pas një video që iu publikua në spektakël, ku kishte rënë në kontradiktë me fjalët dhe veprimet e veta.

Ata të cilët nuk e kanë përshëndetur fare kanë qenë Ylli dhe Santiana, teksa kanë biseduar rreth Ganiut dhe se sipas Yllit kështu ndodh kur nuk mendon se çfarë flet.

Foto: Screenshot/YouTube

“A shkoi Ganiu a”, ka qenë pyetja që bukuroshja gjakovare i ka bërë Blerandos.

Buci në anën tjetër me ironi tha se i vjen keq që nuk qëlloi aty për t’u përshëndetur.

Foto: Screenshot/YouTube

“Sa keq nuk qëllova aty, ndoshta nuk bëhet nami”, u shpreh ai.

Humoristi u shpreh i zhgënjyer pas klipit që pa në Prime dhe tha se nuk ka koment për këtë. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky