Agjencia Zhurnal.mk.

Bujar Osmani: Sellca nuk ndahet nga fronti

Pas takimeve me banorët e malësisë së Tetovës, kandidati për president nga radhët e Frontit Europian, Bujar Osmani, ka ndaluar edhe në fshatin Sellcë.

Pas takimit me banorët në këtë zonë ka shkruar se Sellca nuk ndahet nga Fronti.

Sellca nuk ndahet nga fronti. #FrontiEuropian #4Bujar

Posted by Bujar Osmani on Saturday, April 20, 2024

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky