Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina Zeqiri prezanton një pjesë të këngës së re “Huti”

Ajo është gati për të lansuar edhe një tjetër projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për artisten e njohur, Dafina Zeqiri, e cila këtë muaj do ta sjellë të plotë albumin e ri.

Ndërsa “𝐓𝐇𝐄 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐄 𝐕𝐨𝐥.𝟏” do të publikohet i plotë më 25 janar, ajo përgjatë kësaj kohe vjen me këngën e radhës “Huti”.

Foto: Screenshot/Instagram

Ylli i estradës shqiptare tashmë ka lansuar një pjesë nga ky projekt që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku.

Ajo vjen me një paraqitje të veçantë siç edhe shquhet pasi ka një karrierë të gjatë në skenë.

Bukuroshja e famshme ka prezantuar disa këngë e bashkëpunime deri më tani.

“Drama & Pahiri” me Mozzik, “Unë të du” në bashkëpunim me Afrim Muçiqin e vlen të ceket edhe ato solo.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky