Agjencia Zhurnal.mk.

Dalin rezultatet e para/ Siljanovska e para, pas saj Bujar Osmani, Pendarovski dhe Taravari

Shkup, 24 prill – Këto janë rezultatet e para të publikuara nga Komisioni Shtetrorë i Zgjedhjeve. Sipas kësaj liste, e para del të jetë Siljanovska nga VMRO, derisa ndiqet nga Bujar Osmani nga Fronit Evropian. Pas tij vjen Pendarovski nga LSDM i ndjekur nga Arben Taravari nga VLEN.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky