Agjencia Zhurnal.mk.

Davkova: Është mirë të ketë një njësi zgjedhore

Shkup, 3 mars – Kandidatja për president, nga koalicioni VMRO-DPMNE, Gordana Siljanovska Davkova në ClickPlus në TV21 tha se është mirë të ketë një njësi zgjedhore.

“Në këtë rast, Gjykata Supreme dhe Gjykata Kushtetuese mund të realizojnë procedurë… Do të thotë është mirë të ketë një njësi zgjedhore”, tha Davkova.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky