Agjencia Zhurnal.mk.

Debat i ulët dhe vulgar në BBVK, Linda akuzon Bucin se bëri gjestin e pahijshëm para fytyrës së saj: A jua bën këtë edhe femrave të familjes?

Ngjarjet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova” nuk janë të panjohura për debatet dhe përplasjet, por një incident i fundit ka kaluar kufijtë e debatit të zakonshëm duke u kthyer në një shkëmbim fjalësh vulgar.

Protagonistë të kësaj përleshjeje me fjalë janë dy prej personazheve më të njohur të shtëpisë, Linda Halimi dhe Buci.


Diskutimi u përshkallëzua kur Linda akuzoi Bucin për një veprim të pakëndshëm dhe të pahijshëm, duke sugjeruar se ai kishte prishur ajrin qëllimisht përpara fytyrës së saj.

Situata u bë edhe më e tensionuar kur Buci iu përgjigj me vulgaritet: “Edhe çka tash, a po don prap?”, një fjalim që shkaktoi më shumë zemërim tek Linda.

Në vijim të akuzave, Linda u shpreh akoma më kritike, duke i thënë Bucit se duhet të tregojë më shumë respekt dhe i hodhi pyetjen nëse ai bën të njëjtin sjellje edhe përpara femrave të familjes së tij.

Kjo e fundit ishte një tentativë për të vënë në dukje mungesën e respektit dhe sjelljen e papranueshme të Bucit, duke u bërë thirrje për standardet e sjelljes që pritet të demonstrohen në një mjedis publik siç është ai i Big Brother VIP Kosova.

Ky incident u pasqyrua gjerësisht në rrjetet sociale dhe nxit reagimet e shumta të shikuesve, disa prej të cilëve kritikuan ashpër mungesën e kulturës dhe sjelljes jo të hijshme të disa banorëve.

Ndërkohë, të tjerë u shprehën të shqetësuar për imazhin që po projekton ky realitet-show dhe për efektin që ka mbi audiencën e gjerë që përcjell përmbajtjet e tij.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky