Agjencia Zhurnal.mk.

Dhurata Dora vjen me këngën “Sheqer”, në klip edhe Festa Qoqaj

Këngëtarja e hiteve të shumta verore, Dhurata Dora, ka publikuar këngën e saj më të fundit “Sheqer”, siç edhe e kishte paralajmëruar kohë më parë.

Ndonëse njihet për këngë kryesisht ritmike, ky projekt i lansuar nga këngëtarja është shumë më ndryshe siç jemi mësuar t’i dëgjojmë.

Stili unik i kësaj kënge bën që secili prej nesh të fillojmë e të kërcejmë nën ritmet e saj.

Kënga e saj më e re është e përafërt me atë të zhanrit “afrobeat” një zhanër që viteve të fundit është bërë trend edhe tek artistët e huaj.

Befasia për të gjithë është se në klip ajo ftoi edhe influenceren e njohur, Festa Qoqaj.

Dhurata Dora është një këngëtare tejet e dashur për publikun dhe këngët e saj kanë marrë miliona klikime në YouTube.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky