Agjencia Zhurnal.mk.

Ditë e veçantë për Aurela Gaçen, i bën urimin e bukur vajzës që ka ditëlindjen

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Aurela Gaçe. Vajza e saj e vogël, Abigail feston ditëlindjen dhe mbush 6 vjeçe.

Padyshim nuk kishte se si të mungonte një urim nga mami Aurela, e cila ka ndarë në Instagram një foto të së bijës. Ajo ka treguar edhe një ngjarje plot humor që i ndodhi sot, teksa do ta çonte Abin në shkollë.

Urimi i plotë i këngëtares: “6 vjeç sot, gëzimi dytë i familjes tonë. Dashuria jonë Abi. E zgjoj në mëngjes, hajde se do bëhemi gati për shkolle( parashkollor).

Mezi çohet. Kam kollë, mê dhëmb këmba etj. Sot i them, do çohemi se ke ditelindjen, edhe do të të urojnë shoqet. Poooo – tha- edhe u çua si shigjetë hahahaha. Sot nuk kishte asnje ankesê.

E pyeta, a ke qejf të të nxjerrë mami këtu tek ky ekrani në telefon ku të shohin njerezit? Po- tha ( lagjia e di që ka qejf pak vëmëndje, tani e dini edhe ju)”, shkroi Aurela.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky