Agjencia Zhurnal.mk.

Donnss thotë “Xhamat e zi” në projektin e ri

Rap artisti i ri Donnss vjen me një projekt të ri të cilin e ka titulluar “Xhamat e zi”. Projekti është punuar nga Ghulo dhe Dardy, kurse me tekst nga vet Donnss.

Ky është projekti i ri nga rep artisti që nuk din të ndalet duke sjellë projekte shumë interesante, derisa këtë të fundit ua kushtuar si duket rinisë që preferojnë më shumë makina me xhama të zi.

Për të dëgjuar hitin e fundit nga Donnss klikoni në vazhdim:

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky