Agjencia Zhurnal.mk.

Drejtori i Policisë raporton sot para Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, do të raportojë sot para Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Mbledhja e këtij komisioni pritet të fillojë nga ora 10:00, sipas njoftimit të Kuvendit.

Raportimi i Hoxhës është pika e vetme e rendit të ditës.

Related posts

Kurti: Kosova udhëheq me rritjen e saj ekonomike në Ballkan, model i suksesit dhe transformimit

D V

Picula: Serbia dëshiron ta kompensojë humbjen e Kosovës duke rritur ndikimin e saj në vendet fqinje

D V

Kurti: Opozita duhet të bëhet gati për zgjedhje, përndryshe nëse ata janë rehat shkon mandati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky