Agjencia Zhurnal.mk.

Duaja e nënës në natë të Xhumas, nuk kthehet mbrapa !

Shkup, 19 prill – Euforia përkrahëse për opozitën Shqiptare ka kapluar cdo kategori të shoqërisë tonë.

Koalicoini VLEN i përkrahur drejtpërdrejt edhe nga Vetvendosje dhe kryeministri Albin Kurit po merr përkrahje masovike si nga rinira poashtu edhe nga më të moshuarit, shkruan Zhurnal.mk.

Këtë eufori e pasqyron edhe kjo fotografi e kësaj nëne e cila si shumë nëna tjera po lutet që të marin fund hallet e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut , dhe të ndodhen ndryshime pozitive.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky