Agjencia Zhurnal.mk.

“Duhet të merrem me një biond çdo Big Brother” – Ronaldo Sharka i reagon Bardhit pas ofendimeve që ia bëri në rrjete sociale

Moderatori Ronaldo Sharka dhe reperi i njohur, Bardhi, janë përfshirë në një sherr virtual.

Molla e sherrit u bë intervista e ish-konkurrentes së Për’Puthen, Gabriela Arapit, e cila ishte e ftuar në “Mos i bjer me top”.

Kjo e fundit në një lojë me Ronaldon, ka shprehur mendimin për disa personazhe publike.

Foto: Screenshot/Instagram

Kur erdhi radha tek Bardhi, ajo e mori foton e reperit dhe e futi në gjoks, derisa të Sara Gjordenit e dogji.

Ronaldo nga ana tjetër reagoi, ku shprehet se e ‘ka taksirat që çdo vit të merret me ndonjë biond’.

Foto: Screenshot/Instagram

“Taksirati im që çdo vit në BBV të merrem me ndonjë biond. I dashur Luizinjo (Bardhi) unë e kuptoj që ti do të jesh Luizinjo por më lër të bëhem unë menaxherijot, Ronaldinjo”, tha ai.

I njëjti theksoi: “Po të bëj më shumë viral unë se sa Sara, madje, madje, si “Teta Roni” jam i gatshëm të bëhem dhe e dashura jote, betohеm qё do te dua më shumë seç të duan aktualisht”.

Bardhi i doli në mbrojtje Sarës pasi së fundmi ka qenë cak i mediave dhe rrjeteve sociale.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky