Agjencia Zhurnal.mk.

Dukagjini fiton minimalisht në miqësoren me skuadrën e Ligës së Parë

Skuadrat kosovare po shfrytëzojnë pushimin pas përfundimit të stinorit pranveror për të zhvilluar ndeshje miqësore. 

Një të tillë e zhvilloi sot Dukagjini ndaj skuadrës së Ligës së Parë, Fushë Kosovës, shkruan Gazeta Olle.

Ndeshja e zhvilluar në Klinë u mbyll me fitore minimale të Dukagjinit, 1-0.

Kujtojmë se Fushë Kosova është lider i tabelës në Grupin B të Ligës së Parë dhe synim kryesor e ka inkuadrimin në elitën e futbollit kosovar. /Gazeta Olle/ 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky