Agjencia Zhurnal.mk.

E fundit: Alonso i kërkon Tuchelit të mos grumbullohet për ndeshjen ndaj Evertonit

Marcos Alonso i ka kërkuar Thomas Tuchelit të mos grumbullohet në ndeshjen ndaj Evertonit.

Sipas medieve në Spanjë, mbrojtësi anësor është shumë afër kalimit te Barcelona.

Çështja pothuajse është kryer, me lojtarin që u pajtua me kushtet e përgjithshme.

Shuma që do të realizohet ky transferim është rreth 10 milionë euro.

Related posts

Në Etihad apo Emirates? Mësohet se ku do të qëndroj trofeu në ndeshjen e fundit të Ligës Premier

D V

Verë e pasigurt e Milanit – kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet?

D V

Dominguez kundërshtar i Zeqirit për dy tituj internacional UBO e UBF

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky