Agjencia Zhurnal.mk.

E zunë “hajdutin” dhe e rrahën, policia jep detajet

Dy persona nga Hasabegu i Shkupit kanë sulmuar fizikisht një 37 vjeçar, pasi e kishin zënë në tentim për të kryer vjedhje në një ndërtesë. Nga policia thonë se 37 vjeçari i kapur në tentim për vjedhje është arrestuar, ndërsa po merren masa për zbardhjen e rastit.

“Më datë 16.04.2023 në ora 19:45, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Gazi Babë në zonën e Gazi Babës kanë privuar nga liria M.I (37) nga fshati Hansanbeg për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerje të veprës penale ‘vjedhje e rëndë’ në tentativë, nga një pallat në ndërtim. Në lidhje me rastin, pak më vonë M.I ka raportuar se rreth orës 19:10 në zonën e Gazi Babës është sulmuar fizikisht me sende të forta nga B.I dhe një person tjetër, pasi u kap në tentativë për të kryer krimin në pallat”, thuhet në raportin e MPB-së.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky