Agjencia Zhurnal.mk.

Egla Ceno çon në nominim Romeon dhe Heidin – njëri prej tyre do të shkojë direkt në finale

Egla Ceno është banorja që u zgjodh së fundmi si lidere e shtëpisë në Big Brother VIP Albania 3.

Kjo përzgjedhje nga ‘Vëllai i Madh’ vjen me një avantazh për aktoren, ndonëse ka mbetur edhe një muaj që nga përfundimi i këtij reality shou.

“Faleminderit shumë, e doja shumë të zgjidhesha lidere pas Erjolës”, tha ajo.

Në kundërpërgjigje, Ledion Liço tha: “Më vjen mirë që je e zgjedhur, por ki parasysh që pushteti të prish”

Avantazhi i dhënë nga ‘Vëllai i Madh’ për Eglën është se ka të drejtë të vendos dy banorë në televotim, fituesi do të shkojë në finale dhe tjetri do të qëndrojë në nominim për pjesën tjetër të lojës deri në gjysmë finale.

E njëjta vendosi që t’i dërgoi në televotim çiftin, Romeo Veshaj dhe Heidi Bacin.

Sidoqoftë, ata nuk ishin në dijeni që njëri prej tyre do të shkonte direkt në finale.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky