Agjencia Zhurnal.mk.

Fjolla Morina merr vëmendje me fotografitë e reja e mbuluar me shami

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, e ka dëshmuar se është një praktikuese e fesë islame.

Ajo agjëron tash e disa vite, ndërkohë që edhe në fillim të këtij Muaji të Shenjtë e ka treguar një gjë të tillë.

Artistja së fundmi ka shpërndarë disa fotografi të reja në rrjete sociale, ku shihet e mbuluar me shami.

Foto: Screenshot/Instagram

“Këto ditët e fundit të muajit të madhërishëm ta arrijmë natën e Suratu Al-Kadër Elhamdulilah”, ka shkruar ajo.

37-vjeçarja këtë kohë ka qenë shumë e diskutuar në faqet rozë e showbizin shqiptar.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo pasi javë më parë publikoi disa fotografi e video në një gjendje të rënduar emocionale.

Ajo në një live në Instagram hodhi akuza duke zbuluar detaje nga lidhjet e mëparshme përfshirë edhe ish-partnerin e saj, Fisnik Sylën.

Foto: Screenshot/Instagram

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky