Agjencia Zhurnal.mk.

Flet motra e Sin Boy: Reperi përfundon në spital pas sulmit të dhunshëm në sallon bukurie

Reperi Sin Boy përfundon në spital pas sulmit të dhunshëm në sallon bukurie Reperi i njohur, Sin Boy, është dhunuar brutalisht nga dy persona të maskuar brenda një salloni bukurie.

Incidenti ndodhi teksa artisti ishte duke bërë një transmetim live në TikTok për ndjekësit e tij.

Videoja e ka kapur momentin tronditës kur Sin Boy, i cili në atë moment po lyente flokët, u sulmua papritur dhe u godit me dhunë nga dy individë.

Motra e Sin Boyt ka dhënë një intervistë për revistën “Hello”, ku ka zbuluar detaljet e gjendjes së tij shëndetësore pas sulmit.

“Vëllai ka dhimbje koke dhe është i trullosur, ndërsa nëna jonë po qëndron në spital me të. Shkuam direkt në spital sepse kisha dyshime për hematomë,” ka rrëfyer ajo.

Duke përshkruar më tej ngjarjen, motra ka thënë: “Ai ishte live në TikTok, unë isha jashtë. Dëgjuam zhurmë dhe raundi i sendeve që binin dhe një prej shoqeve të mia bërtiti ‘po e rrahin’. Kur shkova brenda, pashë dy burra me maska që iu sulën vëllait dhe filluan ta godasin me grusht. Pasi e rrëzuan, vazhduan ta rrahin me shkelma. Sin Boy u ngrit i trullosur dhe vajzat në sallon bënë ç’të mundën për ta qetësuar. I sollëm ujë dhe e dërguam menjëherë në një farmaci për ndihmë. Ndërkohë, sulmuesit u larguan me vrap nga vendi i ngjarjes.”

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky