Agjencia Zhurnal.mk.

Frontit Europian / Ilir Hasani: Kumanova duhet t’u takojë shqiptarëve

Kumanovë, 19 prill – Kandidati për deputet i Frontit Europian nga zona 1 zgjedhore, Dr. Ilir Hasani, sonte në tubimin e Frontit Europian në Kumanovë, tha se të gjithë duhet t’ia kenë zili kandidatit për president, për përgatitjen profesionale, intelektuale, morale, si dhe të dukjes që ka Bujar Osmani.

“Unë jam vërtet krenar që një kandidat i cili BDI e kandidoi në këto zgjedhje për President të shtetit, i ka performancat aq të mira, si në aspektin profesional, aspektin intelektual, aspektin moral, ashtu edhe në aspekt të dukjes, ua kanë zili edhe shtetet. Andaj faleminderit kryetar Ahmeti që na e solle në pah presidentin Bujar Osmani”, ka thënë Hasani gjatë tubimit në Kumanovë.

Related posts

Izet Mexhiti nga Tetova: Ali Ahmeti të braktisën shokët e luftës sepse heshte kur u vra Hariun Aliu, për Enciklopedinë, për Shkupi 2014, për Lagjen e Trimave, Monstra e Alfa…

Redaksia

Ahmeti nga Tetova: Maqedonia e Veriut e ka vendin në BE ndaj kot e kanë ata që mendojnë të ndalojnë ardhmërinë pro europiane

Redaksia

Taravari: Jam kategorikisht kundër çdo hakmarrje politike…jam kategorikisht pro Përgjegjësisë Para Ligjit!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky