Agjencia Zhurnal.mk.

Fustanet për festat e fundvitit

Për të përballuar kalendarin e ngjeshur të festave që na presin, nga festat e punës, tek darkat familjare dhe Viti i Ri, fjalëkalimi mund të jetë vetëm një: pazari!

Ky është momenti i duhur për të shqyrtuar propozimet sezonale dhe për të blerë ato që përputhen më shumë me stilin tonë, duke përfituar nga zbritjet e të Premtes së Zezë.

Por, si të zgjidhni veshje më të përshtatshme për këto raste të veçanta? Çfarë të synoni? Për t’i gjetur, nuk ju mbetet vetëm të ndiqni këshillën tonë dhe të frymëzuar nga 12 fustane elegante (plus një) që ne e kemi zgjedhur për ju.

Nga fustanet me temina, tek ato me pala, të gjatë, mesatarë apo të shkurtër ja disa që kemi zgjedhur për ju, që të dukeni elegante dhe perfekte për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Related posts

Raporti i Komitetit Evropian kundër Torturës: Në Shutkë, Prilep dhe Shtip janë përmirëuar kushtet, në Idrizovë gjendja alarmante

I Z

Gjërat që duhet t’i keni në mendje kur e zgjidhni karrierën tuaj

D V

Shkencëtarët pranojnë se birrat e forta janë më të shëndetshme për një arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky