Agjencia Zhurnal.mk.

Fustani i nusërisë më i shikuar në internet

Ky fustan është shpërndarë në rrjetin social “Pinterest” rreth 2.5 milionë herë! Duket se vajzat në një gjë kanë mendim të njëjtë: ky mund të jetë fustani i bardhë më i bukur që kanë parë ndonjëherë.

Kjo pasi fustani i postuar nga Grace Loves Lace është gjithandej nëpër internet, e sidomos në Pinterest, ku deri tani është shpërndarë rreh 2.5 milionë herë.

Megjithatë, jo çdokush do të ketë mundësi të veshë këtë dizajn, pasi fustani kushton hiç me pak se 2 200 dollarë.

Related posts

Raporti i Komitetit Evropian kundër Torturës: Në Shutkë, Prilep dhe Shtip janë përmirëuar kushtet, në Idrizovë gjendja alarmante

I Z

Gjërat që duhet t’i keni në mendje kur e zgjidhni karrierën tuaj

D V

Shkencëtarët pranojnë se birrat e forta janë më të shëndetshme për një arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky