Agjencia Zhurnal.mk.

Gashi: Sot qytetarët do ta thonë fjalën e tyre

Shkup, 24 prill – Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ka votuar në zgjedhjet presidenciale që po mbahen në Maqedoninë e Veriut.

Ai së bashku me gruan e tij ka votuar në lagjen “Hasanbeg” të Shkupit.

Me këtë rast, Gashi u ka bërë thirrje qytetarëve të dalin të votojnë në zgjedhjet e sotshme presidenciale.

“Sot është dita e zgjedhjeve, është momenti i qytetarëve që ta thonë fjalën e tyre. Unë i ftoj të gjithë qytetarët që të ushtrojnë të drejtën e tyre e të dalin të votojnë”, ka thënë Gashi.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky