Agjencia Zhurnal.mk.

Gjuajtën me armë nga vetura – arrestohen dy persona në Prishtinë

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë, pasi që të njëjtit dyshohet se nga vetura kanë shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, ndërsa në veturën e dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator dhe 9 fishekë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky