Agjencia Zhurnal.mk.

Gold AG i del në mbrojtje Gani Gërmisë: Mos lësho pe babëlok, ç’montoj

Gani Gërmia ka kërkuar që të largohet të hënën (8 tetor) nga Big Brother VIP Kosova 2.

Kjo pas një video që iu publikua në spektakël, ku kishte rënë në kontradiktë me fjalët dhe veprimet e veta.

Pas klipit, gazetari e humoristi u ndje shumë i zhgënjyer dhe tha se nuk kishte koment për këtë.

Foto: Screenshot/Instagram

Reagimet qenë të shumta dhe një i tillë nuk mungoi as nga artisti i njohur, Gold AG.

Ai reagoi me një postim në InstaStory për situatën e krijuar nga Visar Dërmaku (emri i vërtetë).

Reperi nga Presheva i doli në mbrojtje dhe kërkoi që ta vazhdonte sërish lojën.

“Mos lësho pe babëlok, ç’montoj”, u shpreh ai.

Kjo nuk është hera e parë që Ganiu kërkoi të largohej nga gara e Big Brother.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky