Agjencia Zhurnal.mk.

Grabitet një këmbimore në Çair

Ditën e djeshme disa persona me përdorim të forcës kanë hyrë në objektin e një këmbimore në zonën e Çairit dhe kanë marrë një kasafortë me para dhe më pas janë larguar me automjetin pa targa “Volkswagen Jetta”.

Siç njoftojnë nga MPB-ja, vjedhjen në SPB Shkup e ka raportuar dje në orën 10:15, pronari i këmbimores, M.D.(42) nga Shkupi, ndërsa ka ndodhur rreth orës 04:20.

Pas masave dhe veprimeve të ndërmarra, mjeti është gjetur në një parking në zonën e Çairit.

Po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky