Agjencia Zhurnal.mk.

Hahaha! Ramos festoi si Piatek, në Serbi kanë fantazi të shfrenuar: Festoi me tre gishtat kundër shqiptarëve

Që serbët kanë fantazi të shfrenuar dhe gjithçka e lidhin me shqiptarët, kjo dihet. Por situata nga mbrëmja e djeshme ka shkuar larg. Fitorja e thellë e Portugalisë në shifrat 6-1 ndaj Zvicrës është përjetuar në Serbi si të ishte rikthyer Kombëtarja e tyre sërish në Katar.

Por fatkeqësisht për ta, kjo nuk do të ndodhi, pasi Xhaka dhe Shaqiri para se të largoheshin vetë, i prenë biletën pa kthim Serbisë. Bëhet fjalë për autorin e tre golave dhe njeriun që zëvendësoi Ronaldon, Ramos.

Sulmuesi i Benfikas realizoi golin e parë në një pozicion të pamundur, me topin që kishte shpejtësi të frikshëm. Për këtë arsye Ramos formoi pi.stoletën në duart e tij, disi e ngjashme me festimin e Piatek. Këtë e pa gjithë botë, por serbët shohin halushianacione të tjera. Për ta Ramos ka formuar tre gishtat për hakmarrje ndaj shqiptarëve.

Related posts

Në Etihad apo Emirates? Mësohet se ku do të qëndroj trofeu në ndeshjen e fundit të Ligës Premier

D V

Verë e pasigurt e Milanit – kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet?

D V

Dominguez kundërshtar i Zeqirit për dy tituj internacional UBO e UBF

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky