Agjencia Zhurnal.mk.

Hapje e Poliklinkës së re në Saraj

Shkup, 10 janar – Në Saraj sot do të hapet Poliklinika e re. Në ngjarjen janë paralajmëruar fjalime të kryeministrit Dimitar Kovaçevski, zëvendës kryeministrit të parë, Artan Grubi dhe ministrit të Shëndetësisë, Fatmir Mexhiti. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky