Agjencia Zhurnal.mk.

Ilir Meta uron Siljanovskën në gjuhën maqedonase: Urime presidente me rastin e ditëlindjes

Tiranë, 11 maj – Ish-presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka uruar nga zemra Gordana Siljanovska Davkova për postin dhe ditëlindjen në gjuhën maqedonase në rrjetin social X.

“1/2 Kam nderin e veçantë t’i dërgoj urime të sinqerta Presidentes së sapozgjedhur të Maqedonisë së Veriut, Gordana Siljanovska-Davkova, me rastin e ditëlindjes së saj”, ka shkruar Meta.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky