Agjencia Zhurnal.mk.

Imran Ismani i bashkohet PDE-së, njofton Arjanit Hoxha

Tetovë, 13 mars – Lideri i PDE-së, Arjanit Hoxha ka njoftuar se Imran Ismani i është bashkuar partisë që udhëheq ai.

“Me kënaqësi të veçantë njoftoj opinionin se tashmë Imran Ismani bashkë me mbështetësit e tij do vazhdojnë aktivitetin politik në PDE.

Vazhdojmë me shtrirjen e strukturave në gjitha vendbanimet dhe kemi hapur dyert për të gjithë ata që duan të ndërtojmë bashkërisht gjeneratën e re politike në vend”, shkroi Hoxha.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky